Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadiena daudziem no mums paliks atmiņā ar sauli, vieglu vēju un balti klātu galdu. Šie svētki Latgalei un visai Latvijai šogad bija īpaši, jo atzīmējām arī Latgales kongresa simto gadadienu un apmeklējām daudzus svētku pasākumus.

Daugavpils Centra vidusskolas 2.-4.klašu koris 4.maijā uzstājās koncertā ,,Tu un es uz šīs mazās pasaules” Vienības laukumā. Paldies skolotājai O.Čapļai par skolēnu sagatavošanu! 6.maijā skolas pārstāvji – direktors J.Visockis, vēstures skolotāja S.Sargsjane, 11.a kl.skolniece V.Ševčika piedalījās Tautu forumā Vienības namā, bet Centra vidusskolas parlamenta dalībnieki un direktora vietniece audzināšanas darbā T.Zeiļa – ozolu stādīšanas akcijā poļu karavīru piemiņas vietā. Skolēni iestādīja vienu no simts ozoliem kopā ar Latvijas valsts un Daugavpils pilsētas amatpersonām – valsts prezidentu R.Vējoni, Kultūras ministri D.Melbārdi, Daugavpils pilsētas domes vadītāju J.Lāčplēsi, kā arī Goda daugavpiliešiem, Daugavpils nacionālo kultūras biedrību pārstāvjiem, citu pilsētas skolu audzēkņiem.

Mums bija iespējams apmeklēt arī krāšņu koncertu ,,Latvijas bērni izdzied un izdejo Eiropu”, noklausīties Oskara Stroka melodijas operdziedātāju D.Skuteļa, I.Bageles u.c. izpildījumā, nodegustēt Daugavpils nacionālo kultūras biedrību sagatavotos ēdienus un noskatīties Daugavpils teātra izrādi latgaliešu valodā ,,Nūgrimušo pile” (,,Nogrimušā pils”).

Paldies par svētkiem!

Informāciju apkopoja D.Aizpuriete