Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Piektdien, 9.oktobrī, 4.a klases skolēni un viņu audzinātāja M.Skutele devās ekskursijā uz Bebreni, lai apskatītu šī Sēlijas ciemata ievērojamākās vietas un sarīkotu pikniku tam ierīkotā vietā skaistajā Dvietes palienē, kas pazīstama kā savvaļas govju mājvieta un gājputnu apmešanās teritorija. Apkopojot faktus, ko 4.a klases skolēni labprāt pastāstīja par šo braucienu, varam redzēt, ka bērniem tas ir sagādājis daudz patīkamu emociju.

Topa augšgalā noteikti jāmin pikniks ar desiņu cepšanu un tējas dzeršanu. Izrādās, daži skolēni pirmo reizi brīvā dabā paši gatavoja sev maltīti. Kur kaut kas garšīgs, tur arī ciemiņi – šoreiz tas ir bijis skaists un inteliģents kaķis, ko bērni atceras ar smaidu. Lielu interesi skolēniem izraisīja Bebru muzejs ar šo dzīvnieku izbāzeņiem un blakus esošais novadpētniecības muzejs, kurā viņi varēja apskatīt dažādus senus darbarīkus un zemnieku mājas interjera elementus.

Kā nākamais apskates objekts jāmin grāfa Plātera – Zīberga pils, īpaši jau tās pagrabs, kurā arī šai reizē notika visai ,,baisas" un ,,noslēpumā tītas" lietas. Pēc tam bija izbrauciens zirga pajūgā pils parka teritorijā. Atceļā skolēni varēja vērot ne vien krāšņās Sēlijas dabas ainavas, bet arī apskatīt  Sventes muižu un ciematu.

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete

View the embedded image gallery online at:
https://www.dcv.lv/pum/8-news/636-131015-2#sigProId6a09a4a047