2. un 4. klašu skolēni piedalījās nodarbībās “ES, TU, MĒS - MŪSU KOPIENĀ!”, kuru mērķis bija veicināt bērnu izpratni par kopienu, sadarbību un katra cilvēka nozīmi klasē, skolā un ģimenē.
Nodarbību laikā skolēni veidoja domu karti “Mana kopiena”, pārrunāja, kā cilvēki viens otram palīdz, kā arī piedalījās lomu spēlē “Kopienas padome”, kur grupās meklēja risinājumus dažādām situācijām skolā. Skolēni mācījās sadarboties, uzklausīt citus un kopīgi pieņemt lēmumus.
Noslēgumā bērni reflektēja par to, ko katrs var darīt, lai mūsu kopiena kļūtu draudzīgāka un saliedētāka. Nodarbībās tika izmantotas sarunas, grupu darbs, radošie uzdevumi un refleksija, stiprinot skolēnu piederības sajūtu un sociālās prasmes.
Pateicamies Biedrībai “Laiks Jauniešiem” par interesanto, izglītojošo un vērtīgo nodarbību organizēšanu!
Eiropas Sociālā fonda Plus projekts Nr. 4.2.2.1/1/25/I/001
“STEM un pilsoniskās līdzdalības norises plašākai izglītības pieredzei un karjeras izvēlei”
Informāciju sagatavoja karjeras konsultante Renāta Rožaščonoka










