Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Karjeras nedēļa

Abas diskusijas notiks @TavaiKarjerai FB kontā.

Saite uz vecāku diskusiju - https://fb.me/e/2Ldzfvb4lJau

Saite uz jauniešu diskusiju - https://fb.me/e/4o4nsEZgi

Diskusija vecākiem tehnoloģijas draugs vai svešinieks 1Diskusija jauniešiem A4

Karjeras nedēļa 2021.gads

Šogad karjeras nedēļa norisināsies no 11. – 15. oktobrim.

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kas aktualizē savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā.

Tās laikā jauniešiem ir iespēja:

– iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos,

– tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem,

– apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas.

Oficiālā karjeras nedēļas Facebook grupa

 

Kāpēc IKT?

 

Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju joma:

– ietver plašu profesiju spektru
– jomas speciālisti ir būtiska sastāvdaļa jebkurā mūsdienīgā uzņēmumā.

Pieprasījums pēc IKT jomas speciālistiem strauji pieaug:
– labs atalgojums
– interesants darbs
– iespēja strādāt attālināti,
– plānot elastīgi savu darba laiku,
panākot veselīgu līdzsvaru dzīvē.


IKT profesionāļu pārziņā ir:

– inovācijas un jaunu produktu izstrāde
– datu aizsardzība un drošība
– sistēmu izveide un uzturēšana
– digitālais dizains
– datorgrafika
– mājas lapu izstrāde un administrēšana
– lietu internets
– daudzi citi virzieni
IKT joma ir augoša gan nodarbinātības, gan uzņēmējdarbības kontekstā.

!

rsu atv

!

gribustudet

!

Piesledzies RTU

!

rtu stendi

!

2020 Karjeras dienas

Vasaras nodarbinātības programma

Šogad Daugavpils jauniešiem atkal būs iespēja piedalīties vasaras nodarbinātības programmā, ko organizē Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa. Pieteikšanās darbam vasaras periodā norisināsies vairākos posmos un sāksies 6. februārī. Tāpat kā pērn, prioritāte būs jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm. Atsevišķa rinda šogad būs arī jauniešiem no maznodrošinātām un trūcīgajām ģimenēm.

Līdz ar to vecuma grupā no 15 līdz 19 gadiem būs trīs rindas ar atsevišķu reģistrāciju.

Jauniešiem vecuma grupā no 15 līdz 19 gadiem reģistrācija sāksies februārī: no 6.februāra plkst.11.00 līdz 12.februārim (ieskaitot) pieteikties aicināti jaunieši no daudzbērnu ģimenēm. 13.februārī plkst. 11.00 sāksies reģistrācija jauniešiem no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm. Tā turpināsies līdz 19. februārim ieskaitot. Pārējiem šī vecuma jauniešiem reģistrācija sāksies 20.februārī plkst. 11.00 un turpināsies līdz 26.februārim (ieskaitot). 

Reģistrācija uz nodarbinātības programmu notiks elektroniski Jaunatnes nodaļas mājaslapā www.jaunatne.daugavpils.lv sadaļā “Nodarbinātība”. Svarīgākais nosacījums: jaunietim obligāti jābūt deklarētam Daugavpilī. Rezultāti tiks publicēti Jaunatnes nodaļas mājas lapā 05.martā. Gadījumā, ja 15 gadi jaunietim paliek vasarā, viņš arī droši var pieteikties: galvenais, lai ne mazāk par 15 gadiem būtu apritējuši uz darba uzsākšanas brīdi.

Tiem, kuri tiks programmā, uz Jaunatnes nodaļu (ārkārtas situācijas laikā - skenētā veidā uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)  no 08.03. līdz 19.03. būs jāatnes pase/dzimšanas apliecība (to vajadzēs vienkārši parādīt, lai varētu  pārbaudītu personas kodu), medicīniskā izziņa no ģimenes ārsta darbam un vecāku apliecinājums (ja nav 18 gadi). Apliecinājumu var ielādēt Jaunatnes nodaļas mājas lapas jaunatne.daugavpils.lv sadaļā „Nodarbinātība” vai paņemt Jaunatnes nodaļā Saules ielā  5a). Dokumentus pieņems arī sestdien – 20.03. no plkst 10.00 līdz 13.00.

Sadalījuma rezultāti (pa darba devējiem un periodiem) tiks publicēti Jaunatnes nodaļas mājaslapā19.aprīlī.

Jaunieši vecumā no 13 līdz 14 gadiem, kas vasarā strādās savās mācību iestādēs, varēs reģistrēties no 13.marta plkst.11.00 līdz 17.martam (ieskaitot).  Arī šajā vecuma grupā šogad būs prioritāras vietas bērniem no trūcīgajām, maznodrošinātajām un daudzbērnu ģimenēm: pa 3 pirmajām vietām katrā skolā un katrā periodā.

Organizatori uzsver, ka programmu plāno īstenot arī tad, ja līdz vasarai nebūs atcelti pandēmijas izraisītie ierobežojumi: tādā gadījumā darbs tiks organizēts, ievērojot visas drošības normas. Līdzīga situācija bija arī pērnā gada vasarā, un tad ar visu veiksmīgi izdevās tikt galā.

Papildu informāciju par dalību vasaras nodarbinātības programmā var saņemt Jaunatnes nodaļā, zvanot pa tālr. 65422306.

https://jaunatne.daugavpils.lv/lv/jaunumi/5511-vasaras-nodarbinatibas-programma-prioritate-jauniesiem-no-maznodrosinatam-trucigajam-un-daudzbernu-gimenem