Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Ziemassvētki un gada nogale ir laiks, kad pierimst straujais dzīves skrējiens un cilvēki labprāt iesaistās labdarības pasākumos, lai sniegtu atbalstu un uzmundrinājumu tiem, kas dažādu iemeslu dēļ nonākuši dzīves grūtībās.

Daugavpils Centra vidusskolas skolēni kopā ar vecākiem un pedagogiem iesaistījās labdarības akcijā ,,No sirds uz sirdi" un organizēja koncertu šīs akcijas ietvaros. Sadarbībā ar televīziju ,,Dautkom" vidusskolas kolektīvs piedalījās akcijā ,,Drošsirdības kaste", tajā tika saziedotas rotaļlietas bērniem, kuri veselības stāvokļa dēļ ilgstoši uzturas ārstniecības iestādēs. Daudzi skolēni, vecāki un pedagogi  iesaistījās arī Latvijas Sarkana Krusta rīkotajā akcijā ,,Balta, balta mana sirds", kurā saziedoja dažādas saimniecībā noderīgas lietas, apģērbu un rotaļlietas bērniem, kurus audzina nepilngadīgas māmiņas.

Četrdesmit mūsu skolas labākie un aktīvākie skolēni saņēma ielūgumus uz Daugavpils pilsētas domes rīkotajiem koncertiem, kā arī ieguva balvas par labām sekmēm mācībās un aktīvu sabiedrisko darbību. Daudzi skolēni apmeklēja  bērnu un jauniešu centra ,,Jaunība" dalībnieku koncertu Kultūras un sporta pilī. Skolēni atzinīgi novērtēja repertuāra izvēli un izteiksmīgās dekorācijas. Svētku priekšvakarā arī skolā notika Ziemassvētku koncerti un klases vakari.

Skolēni kopā ar klašu audzinātājiem piedalījās Ziemassvētku masku parādē, kurā ieguva divas balvas par oriģinālām un interesantām maskām – ,,Vismazākā maska" (Snežana Baranovska un Dmitrijas Ivanovs – 1.b klase) un ,,Kaza un septiņi kazlēni" (Anastasija Bespalova – 9.b klase).

Mācību semestra nogalē skolēni izrotāja savas klases atbilstoši Ziemassvētku un Jaungada tematikai. Apkopojot rezultātus par gaumīgāko un radošāko klases noformējumu, tika apbalvoti šie klašu kolektīvi:

  • 1.b klase – ,,Baltā pasaka",
  • 3.b klase – ,,Vizuālais gaismas noformējums",
  • 4.a klase – ,,Sniegavīru origami",
  • 6.a – „2015",
  • 10.a klase – ,,Modernais kazas gads".

Paldies skolēniem, vecākiem un pedagogiem, kuri ieguldīja savu radošo izdomu, līdzekļus un laiku līdzcilvēku atbalstam un gaišas, sirsnīgas svētku gaisotnes radīšanai skolā!

Lai Jaunais gads ir darbīgs, panākumiem bagāts, lai īstenojas mūsu mērķi un ieceres!

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete