Tuvojoties mācību gada noslēgumam, 1.c klasē notika jautra un garšīga “Pizza Party”.
Bērni paši gatavoja lielu picu – izvēlējās sastāvdaļas un ar prieku piedalījās gatavošanas procesā.
Kamēr pica cepās, bērnus pārsteidza vecāki – viņi bija pasūtījuši vēl picas. Visi tās ar lielu prieku nogaršoja.
Gaidot ēdienu, skolēni spēlēja spēles un piedalījās konkursos. Klasē valdīja priecīga noskaņa un skanēja daudz smieklu.
Kad pašu gatavotā pica bija gatava, bērni to nogaršoja un salīdzināja ar citām picām. Viņi atzina, ka paštaisītā pica ir ļoti garšīga, jo tā gatavota pašu rokām.
Bērni bija ļoti priecīgi un teica, ka pasākums bija jautrs, interesants un garšīgs. Daži vēlējās, lai šādas ballītes notiktu biežāk.
Šis pasākums sagādāja daudz prieka un kļuva par jauku mācību gada noslēgumu.
Informāciju sagatavoja 1.c klases audzinātāja Jeļena.










