Pēdējā mācību nedēļā 1.a, 1.b un 1.c klases skolēni devās pārgājienā uz Esplanādes parku. Bērni ar prieku pavadīja laiku svaigā gaisā, piedalījās dažādās meklēšanas spēlēs un iepazina apkārtējo dabu.
Skolēniem bija jāatrod dažādi interesanti objekti – apaļš akmentiņš, kaut kas pūkains, gluds, mazs vai neparasts. Bērni ar aizrautību meklēja, salīdzināja atradumus un priecājās par katru interesanto atklājumu.
Pārgājiena laikā notika arī pikniks, kas bērniem ļoti patika. Kopā pavadītais laiks radīja daudz smaidu, prieka un pozitīvu emociju.
Pirmklasnieki atzina, ka šī diena bija ļoti interesanta un jautra.
Kopā ar pirmklasniekiem pārgājienā devās klašu audzinātājas Oļesja, Liāna un Jeļena.










