Mācību gada noslēgumā mūsu 1. klašu skolēni kļuva par īstiem Tīrības supervaroņiem!
Bērni ar lielu rūpību un prieku sakārtoja savas klases — slaucīja grīdas, tīrīja plauktus, kārtoja mācību piederumus un gatavoja klases vasaras atpūtai.
Skolēni parādīja, cik daudz var paveikt, strādājot kopā un palīdzot viens otram. Darbs ritēja draudzīgā un jautrā noskaņā. Pēc čaklā darba kabineti kļuva tīri, sakopti un gatavi vasarai.
Paldies mūsu mazajiem supervaroņiem par darbu, centību un smaidiem!
1. klašu audzinātājas










