Starptautiskā bērnu aizsardzības diena mūsu pirmsskolās tika aizvadīta īpaši koši, priecīgi un neaizmirstami! Visu dienu valdīja smiekli, pozitīvas emocijas un bērnu čalas, kas piepildīja pagalmu un telpas ar īstu svētku noskaņu.
Bērni piedalījās jautrās aktivitātēs, rotaļās, dejās un radošās nodarbēs, baudot kopā būšanas prieku un bezrūpīgo bērnības burvību. Krāsaini zīmējumi, draudzīgas sacensības, pārsteigumi un sirsnīgi smaidi atgādināja, cik svarīgi ir radīt vidi, kurā ikviens bērns jūtas mīlēts, drošs un novērtēts.
Šī diena vēlreiz apliecināja, ka bērni ir mūsu lielākā vērtība, mūsu prieks, iedvesma un nākotne. Katrs bērna smaids ir kā saules stars, kas padara pasauli gaišāku un labāku.
Paldies pedagogiem un darbiniekiem par radošumu, rūpēm un ieguldīto darbu, veidojot bērniem skaistus svētkus, un paldies vecākiem par uzticēšanos un atbalstu!
Lai ikvienam bērnam vienmēr ir iespēja augt mīlestībā, drošībā, priekā un sapņu piepildījumā!
Informāciju sagatavoja: K.Volodko-Mitina, V.Prokofjeva










