Mācību gada noslēgumā skolas Teātra pulciņa dalībnieki iestudēja vairākas leļļu teātra izrādes. Tās tapa pēc latviešu pasaku “Zaķis un lapsa”, “Kā ezis zaķi piemānīja” un “Lauku pele un pilsētas pele” motīviem.
Mazie skatītāji ar interesi sekoja līdzi notikumiem, priecājās par jautrajiem tēliem un aktieru sniegumu.
Paldies vizuālās mākslas skolotājai J. Šnaiderei par sadarbību un burvīgajām lellēm, kas piešķīra īpašu noskaņu un palīdzēja pasaku varoņiem atdzīvoties uz skatuves!










