Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Mūsu skolēnu panākumi Latvijas skolēnu 75. spartakiādē pludmales volejbolā

17. septembrī Siguldā Gaujas krastā pludmales volejbola laukumos tika dots starts Latvijas skolēnu 75. spartakiādes sacensībām pludmales volejbolā. Šis ir pirmais gads, kad sacensību programmā iekļauts šis sporta veids.

Savstarpējās spēles sākās plkst. 11.00 un noritēja visas dienas garumā. Tās norisinājās divās klašu grupās – vidusskolu un pamatskolu grupā zēniem un meitenēm. Visās klašu grupās zēnu un meiteņu konkurencē bija pieteikušās 9 komandas. Sacensības tika rīkotas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Mūsu skolu pārstāvēja vairākas komandas. Kā atzina dalībnieki, turnīrs bija interesants, visi spēlēja ar aizrautību, paguva arī iepazīties un sadraudzēties ar citu Latvijas skolu pārstāvjiem.

Ar lielu prieku varam paziņot, ka mūsu skolas komandas ieguva ļoti augstas vietas šai turnīrā. Evelīna Kezika un Alina Pimčenko izcīnīja 2. vietu pamatskolu grupā, bet Evelīna Kravceviča un Valerija Lakizo ieguva 2. vietu vidusskolu grupā. No sirds apsveicam meitenes un sporta skolotāju Maksimu Sergejevu, kurš sagatavoja skolēnus spartakiādei un bija blakus, atbalstīja sacensību laikā!

 

Daugavpils skolēnu sacensības vieglatlētikā

Katru rudeni Daugavpils skolēni sacenšas vieglatlētikas disciplīnās savā vecuma grupā. Apsveicam Centra vidusskolas audzēkņus un viņu skolotājus un vēlam arī turpmāk gūt labus panākumus dažādās sporta sacensībās!

500 m skrējiens. 3. vieta – Alisa Drozdova (5.a kl.), Anastasija Jakovļeva (5.a kl.), Darja Bedņika (5.a kl.). Sporta skolotāja – Veronika Krūmgolde.

800 m skrējiens. 2. vieta – Maksims Aleksejevs (7.a kl.), Aleksejs Čemodanovs (7.a kl.), Adrians Šostakovskis (7.b kl.). Sporta skolotājs – Maksims Sergejevs.

1 km skrējiens. 2. vieta – Ņikita Ivanovs (8.b kl.), Ņikita Jemeļjanovs (9.b kl.), Askolds Isakovs (9.b kl.). Sporta skolotājs – Maksims Sergejevs.

1 km (stafete). 2. vieta – 11.a klases skolēni Edgars Ževnerovičs, Viktorija Puncule, Daniels Loginovs, Mihails Koržeņevskis, Marija Griņoka, Jeļena Deruka. Sporta skolotājs – Maksims Sergejevs.