Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Mācību gada sākums mūsu skolēniem ir nesis daudz patīkamu brīžu un neviltota prieka, jo gandrīz visi atzīst, ka jau bija apnicis attālinātais mācību process, un ļoti gribējās satikt savus klasesbiedrus un skolas draugus, redzēt skolotājus un pabūt savos mācību kabinetos.

2. septembris bija ieplānots kā adaptācijas diena, lai skolēni varētu sagatavoties mācību procesam. Katra klase rakstīja savus novēlējumus skolasbiedriem, atspoguļoja mirkļa izjūtas krāsainos zīmējumos un dalījās iespaidos ne vien par vasaru, bet visu iepriekšējo mācību gadu. Tik ilgi mācoties mājās, daudzi bija sailgojušies pēc īstas skolas, pēc sarunām un kopā būšanas. Pat tie, kam agrāk uz skolu iet ne visai patika, atzīst, ka ir pārvērtējuši vērtības un tagad domā pilnīgi citādi. Skolēni atzina, ka pa šo laiku vairāki skolas draugi ir izauguši, kļuvuši nopietnāki un interesantāki, ir nākuši klāt jauni hobiji un aizraušanās. Atzinīgi vārdi tika veltīti skolotājiem, kuri sagaidīja skolēnus skolas solā ar smaidu sejā un lielu labvēlību. Vēlreiz jāatkārto vairāku skolēnu teiktais, ka viņi neatceras, kad vēl ar tik lielu prieku ir gājuši uz skolu.

Arī nākamā – Sporta, veselības un saliedētības diena – bija atraktīva un atmiņā paliekoša, jo atkal visi kopā varēja sevi apliecināt kā komandu, kas cīnījās par labāku rezultātu dažādās stafetēs un, spītējot vējainajam laikam, itin veiksmīgi izpildīja uzdevumus. Sporta diena ļāva vēl vairāk saliedēties, iepazīties un pārbaudīt pašiem savu izturību, erudīciju un veiksmi. Pēc sportiskās aktivitātēs pavadīta laika mājās skolēni varēja doties pacilātā garastāvoklī.

View the embedded image gallery online at:
https://www.dcv.lv/8-news/1571-atkal-visi-kopa#sigProIda6062b43b8