Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 01.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg

Sveiciens 12.a klasei Pēdējā zvana dienā!

 

ped zvans

 

cveti12kl

Pateicības vārdi skolotājiem

Skolotāj Jevgeņij, liels paldies Jums par saņemtajām zināšanām, Jūsu stundas bija ļoti interesantas! Paldies par sapratni un atsaucību. Paldies, ka vienmēr nācāt pretī, tas motivēja labi apgūt tēmas un veikt uzdevumus! Mēs atcerēsimies un ilgosimies pēc Jums!

Paldies, skolotāj Vladimir, no visas 12.a klases to, ka iemācījāt mūs, kā rīkoties ar datoru, strādāt ar PowerPoint un Word programmām. Paldies par visam brīnišķīgajām un jautrajām stundām. Mēs Jūs neaizmirsīsim!

Skolotāja Tatjana! Mums bija ļoti patīkami un viegli komunicēt ar jums bioloģijas stundās. Padies Jums par zināšanām. Mēs nekļūsim visi par biologiem, bet iegūtās zināšanas mums noteikti noderēs turpmākajā dzīvē. Paldies Jums par dzīvesprieku, par humoru un atvērto smaidu. Jūs protat saprast un iedvesmot. Novēlam Jums jaukus, radošus skolēnus, panākumus un vienmēr labu garastāvokli.

Skolotāja Nataļja, paldies par kopā pavadīto laiku. Jūs iemācījāt mums daudzas svarīgas lietas. Krievu valoda un literatūra deva ne tikai zināšanas par gramatiku un rakstniekiem, bet arī lielisko kultūras pasauli!

Dārgā ģeogrāfijas skolotāja Svetlana, paldies par skaidrām un izsmeļošām nodarbībām. Pateicoties Jums, mēs zinām, kurās valstīs ir humānāka politika un labāka ekonomika. Šīs zināšanas mums palīdzēs, ja mēs vēlēsimies doties pasaulē.

Cienījamais direktor, mēs lepojamies ar to, ka Jūs esat mūsu skolas vadītājs! Mēs patiešām esam laimīgi, ka atbalstāt audzēkņus, mācījāt mūs un palīdzat skolai attīstīties. Mēs novēlam Jums turpmākus panākumus šajā darbā un pateicamies par Jūsu rūpēm. Bet dažreiz mums ir putra galvā, piedodiet par to! Paldies Jums par visu!

Parasti vidusskolēniem nepatīk doties uz sporta nodarbībām, bieži sanāk tā, ka viņi „aizmirst” sporta formu. Bet ar tādu profesionāli kā mūsu skolotājs Maksims sportu nevēlējāmies palaist garām nekad! Paldies par katru volejbola nodarbību un katru apli, kuru vajadzēja skriet stadionā! Mēs atcerēsimies Jūs uz visiem laikiem, Jūs palīdzējāt mums kļūt par sportistiem!

Skolotāja Jevgeņija, liels paldies Jums par Jūsu darbu, par zināšanām, kuras Jūs mums dāvinājāt, un sevišķi par Jūsu milzīgo izturību! Pateicoties Jums, mēs esam gudrāki un ar lielu pieredzi.

Paldies Jums, skolotāja Dace! Lai dvēsele elpo brīvi un domas nekad neiemaldās Potjomkina sādžā.

Paldies, skolotāja Marina, ka izturējāt mūs tik daudzus gadus. Jūs darījāt visu, kas bija Jūsu spēkos, mēs esam pateicīgi par Jūsu ieguldījumu.

Mēs esam iemācījušies, kā palīdzēt cilvēkiem sarežģītos brīžos. Par to mēs esam pateicīgi Jums, mūsu mīļā skolotāja Monika.

Lai gan mums negribējās rakstīt, skaitīt un reizināt, Jūs ticējāt mums par spīti visam, par to mēs esam Jums ļoti pateicīgi, skolotāja Jeļena!

Skolotāja Agnese, Jūsu stundas bija no labākajām. Pelēkās dienas vidū mēs gājām zīmēt patīkamā klases atmosfērā un vienmēr jutām Jūsu atbalstu. Paldies par visu!

Fizikas skolotājai Svetlanai ar mums nebija viegli, bet paldies, ka mums bija iespēja uzlabot briesmīgos fizikas vērtējumus. Jūsu gudrības starojums ir radioaktīvāks par plutoniju!

Dārgā mūsu klases audzinātāja, mēs vēlamies izteikt savu pateicību par to, ka Jūs esat tik skaists un talantīgs cilvēks, par to, ka Jūs esat saprotoša un laba skolotāja, par to, ka Jūs esat īsts un uzticams draugs. Ar Jums katra problēma ir atrisināta. Pateicoties Jums, katra diena skolā ir aizraujoša un jautra. Paldies par Jūsu entuziasmu. Mēs novēlam Jums laimi un arī veiksmi visā, ko vēlaties paveikt! Mēs diendienā esam kopā jau 8 gadus, Jūs mums neesat tikai skolotāja, bet arī kā otrā mamma. Mums kopā ir bijušas sliktākas un labākas dienas, bet neskatoties ne uz ko, kopā gāzām kalnus. Paldies Jums par to, ka uztraucāties par mums, mācījāt mums rīkoties pareizi, uzstājāt, lai mēs sekojam tam, ko saka ne tikai sirds, bet arī iegūtās zināšanas. Tagad mēs droši varam doties tālāk, nebaidoties, ka kaut kas nesanāks vai liksies neiespējams. Paldies par to, ka Jūs vienkārši esat mūsu klases audzinātāja!