Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Š.g. 12.novembrī Daugavpils Centra vidusskolas Latviešu valodas un literatūras skolotāju MK sadarbībā ar skolotāju S.Radionovu (Matemātikas skolotāju MK), direktora vietnieku IT jautājumos V.Sučikeju rīkoja viktorīnu ,,Latvijas simtgadi sagaidot…” 9.-12. klašu skolēniem un skolotājiem.

Viktorīna tika rīkota ar mērķi veicināt skolēnu interesi par nozīmīgiem notikumiem Latvijas kultūrā, literatūrā, zinātnē u.c. jomās, kā arī stiprināt piederības izjūtu savai zemei.

Vispirms skolēni atbildēja uz viktorīnas jautājumiem par personībām un notikumiem, kas veicinājuši Latvijas valsts nodibināšanu un neatkarības atjaunošanu. Tie bija jautājumi par Baltijas ceļu, Dziesmu svētkiem, pasākumiem un projektiem, kas veltīti Latvijas 100 gadu jubilejai u.c. Atbildes bija jānosūta, izmantojot balsošanas pulti, tāpēc komandas uzreiz redzēja, vai viņu atbildes ir pareizas. Nākamais uzdevums bija attēlu mīklas, kurās vajadzēja atminēt Latvijas pilsētas, saliekot kopā zilbes no attēlos redzamo objektu nosaukumiem. Par Latvijas dabu, kultūru un vides objektiem skolēni sacentās konkursā “Teiksmainā Latvija”. Noslēgumā bija spēle „ Risks”, kur, izvēloties tēmu un jautājumus par dažādām Latvijas nozarēm, varēja iegūt no 5 – 15 punktiem.
Kopvērtējumā vislabāko rezultātu sasniedza skolotāju komanda, 11.a (1.) un 11.a (2.) klases komandas un 9.a klases komanda.   Paldies visām komandām un skolotājiem par atsaucību!

Latviešu valodas un literatūras MK skolotāji