Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Atkal viens mācību gads tuvojas savam noslēgumam. Dažiem priekšā saulainas, bezrūpīgas brīvdienas, bet citiem – jauns dzīves ceļa pagrieziens, aiz kura daudz nezināmā un neatklātā. Tie ir 9.a, 9.b un 12.a klases skolēni, kuriem turpmākie mēneši būs jaunu izaicinājumu pilni, jo šodien viņi kopā ar skolotājiem, skolasbiedriem un vecākiem svinēja Pēdējā zvana dienu.

Pasākumā izlaiduma klases uzrunāja Centra vidusskolas direktors Jurijs Visockis: ,,Pēdējais zvans ir tikai mazs mirklis pirms lieliem dzīves notikumiem. Ceļš bija ilgs, jūs krājāt zināšanas, un ir pienācis laiks, kad jums jāpierāda un jāparāda viss, ko jums iemācīja jūsu skolotāji. Daudzos kalnos šogad ir uzkāpts, bet vēl palikušas virsotnes, kuras jāpārvar.”

Klases audzinātājas Nataļja Kaļiņina (9.a), Valentīna Harjkova (9.b) un Nataļja Kožanova (12.a) novēlēja saviem audzēkņiem labas sekmes eksāmenos un pateicās vecākiem par sadarbību ar skolu un atbalstu audzināšanas darbā. Savus bijušos skolēnus no 12.a klases apsveica ilggadējā Daugavpils Centra vidusskolas direktore Nadežda Hetmane. Savā uzrunā viņa uzsvēra, ka dzīves pamats ir zināšanas, prasme kvalitatīvi darīt savu darbu un tuvu cilvēku atbalsts. Viņa novēlēja neapstāties, iegūt arvien jaunas zināšanas un ticēt sev, saviem sapņiem.

Savus vecākos skolasbiedrus sveica arī 8.a, 8.b un 11.a klases skolēni, kuri bija sagatavojuši skanīgus priekšnesumus un parūpējušies par svētku noformējumu. Kā vienmēr, arī šogad īpašu veltījumu izlaiduma klasēm bija sagatavojuši pirmās klases skolēni.

Vēlam veiksmi eksāmenos un izturību visos dzīves pārbaudījumos!