Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Pulciņu darba grafiks

2017./2018. m. g.

Nosaukums

Diena

Laiks

Vieta

Skolotājs

Koris 5.-12..kl.

pirmdiena

otrdiena

trešdiena

ceturtdiena

8.00 – 8.40

8.00 – 8.40

8.00 – 8.40

8.00 – 8.40

006.kab.

aktu zāle

006.kab.

006.kab.

T.Pimenova

Ansamblis 10. – 12.kl.

trešdiena

15.10 – 16.35

006.kab.

T.Pimenova

Ansamblis 5.-9.kl.

otrdiena

trešdiena

14.25 – 15.05

13.35 – 14.15

006.kab.

006.kab.

O.Čapļa

Koris 2. – 4. kl.

otrdiena

ceturtdiena

8.00 – 8.40

12.45 – 13.25

13.35 – 14.15

006.kab.

006.kab.

006.kab.

O.Čapļa

Literārā jaunrade

trešdiena

piektdiena

15.10 – 15.50

15.10 – 16.35

202.kab.

J.Bendorjusa

Dramatiskais pulciņš.

  1. – 6.kl.

pirmdiena

otrdiena

trešdiena

11.35-12.15

12.45 -13.25

12.45 -13.25

aktu zāle

aktu zāle

aktu zāle

T.Zeiļa

Teatrālā studija 7.-12.kl.

pirmdiena

trešdiena

piektdiena

8.00 – 8.40

15.10 -15.50

8.00 – 8.40

aktu zāle

aktu zāle

404.kab.

T.Zeiļa

Sporta deju pulciņš

otrdiena

ceturtdiena

13.35 – 14.15

12.45 – 14.15

aktu zāle

aktu zāle

A.Boginičs

Mūsdienu dejas

ceturtdiena

piektdiena

17.00 -18.10

17.00 – 18.10

aktu zāle

V.Gibovska

Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņš

ceturtdiena

11.35 – 13.25

004.kab.

A.Orbidāne

Netradicionālie rokdarbi

trešdiena

ceturtdiena

piektdiena

14.25 – 15.05

14.25 – 15.05

14.25 – 15.05

003.kab.

G.Gereiko

Veselību veicinošā skola

trešdiena

piektdiena

15.10 – 16.35

15.10 - 15.50

211.kab.

M.Skutele

Pirmās palīdzības pulciņš

ceturtdiena

piektdiena

14.25 -15.05

13.35- 15.05

211.kab.

M.Skutele

Skolas „mācību uzņēmums”

pirmdiena

trešdiena

15.10 -16.35

15.55 – 16.35

205.kab.

S.Sargsjane

Klubs „Erudīts” 10.- 12.kl.

ceturtdiena

ceturtdiena

15.10 – 15.50

18.00 – 20.15

303.kab.

aktu zāle

N.Kožanova

Automācība 10.-11.kl.

ceturtdiena

16.00 – 17.35

210.kab.

I.Pakalne

Sporta pulciņš

futbols (5.- 9.kl.)

pirmdiena

8.00 – 8.40

sporta zāle

S.Forsjuks

Volejbola pulciņš

otrdiena

ceturtdiena

8.00 – 8.40

8.00 – 8.40

sporta zāle

S.Forsjuks

Sporta pulciņš

futbols (4.-5.kl.)

trešdiena

12.45 – 13.25

sporta zāle

M.Sergejevs

Sporta spēles

trešdiena

piektdiena

15.10 – 15.50

15.10 – 15.50

sporta zāle

M.Sergejevs

Jaunsargi (5.-9.kl.)

pirmdiena

15.10- 16.35

211.kab.,

sporta zāle

J.Dārziņš

 

Fakultatīvo nodarbību grafiks 2017./2018.m.g.

Klase

Mācību priekšmets

Skolotājs

Diena

Laiks

Kabinets

1.a

Matemātika

N.Glušakova

otrdiena

08.00-08.40

106

1.a1

Latviešu valoda

R.Gorbunova

pirmdiena

12.45-13.25

111

1.a2

Latviešu valoda

I.Vilmane

piektdiena

12.45-13.25

106

1.a1

Datorika

R.Vasiļonoka

ceturtdiena

08.00-08.40

402

1.a2

Datorika

R.Vasiļonoka

trešdiena

11.35-12.15

402

1.b

Matemātika

J.Šnaidere

otrdiena

12.45-13.25

105

1.b1

Latviešu valoda

R.Gorbunova

ceturtdiena

12.45-13.25

111

1.b2

Latviešu valoda

I.Jakovļeva

ceturtdiena

11.35-14.15

103

1.b1

Datorika

R.Vasiļonoka

ceturtdiena

11.35-12.15

402

1.b2

Datorika

R.Vasiļonoka

trešdiena

08.00-08.40

402

2.a

Matemātika

O.Volodjko

trešdiena

12.45-13.25

105

2.a2

Angļu valoda

T.Judajeva

pirmdiena

12.45-13.25

304

2.a1

Angļu valoda

N.Hozjainova

piektdiena

12.45-13.25

302

2.a1

Datorika

V.Kostjukevičs

otrdiena

12.45-13.25

402

2.a2

Datorika

V.Kostjukevičs

ceturtdiena

12.45-13.25

403

2.b

Matemātika

O.Podžuka

ceturtdiena

12.45-13.25

107

2.b2

Angļu valoda

N.Kaļiņina

pirmdiena

12.45-13.25

301

2.b1

Angļu valoda

N.Hozjainova

trešdiena

12.45-13.25

302

2.c

Matemātika

O.Jurāne

piektdiena

13.35-14.15

102

2.c1

Angļu valoda

T.Judajeva

piektdiena

12.45-13.25

102

2.c2

Angļu valoda

N.Kaļiņina

pirmdiena

11.35-12.15

301

2.c1

Datorika

R.Vasiļonoka

pirmdiena

11.35-12.15

402

2.c2

Datorika

R.Vasiļonoka

otrdiena

13.35-14.15

402

3.a

Matemātika

T.Kovale

otrdiena

12.45-13.25

206

3.a1

Latviešu valoda

R.Gorbunova

trešdiena

12.45-13.25

111

3.a2

Latviešu valoda

I.Vilmane

otrdiena

13.35-14.15

206

3.b

Matemātika

T.Osipova

piektdiena

12.45-13.25

104

3.b

Dabaszinības

T.Osipova

ceturtdiena

12.45-13.25

104

3.b1

Datorika

V.Kostjukevičs

ceturtdiena

13.35-14.15

403

3.b2

Datorika

V.Kostjukevičs

otrdiena

13.35-14.15

403

3.b2

Latviešu valoda

R.Gorbunova

pirmdiena

12.45-13.25

111

3.b1

Latviešu valoda

I.Vilmane

pirmdiena

12.45-13.25

104

3.c

Matemātika

T.Vanaģele

ceturtdiena

08.00-08.40

110

3.c2

Latviešu valoda

I.Jakovļeva

trešdiena

12.45-13.25

110

3.c1

Latviešu valoda

I.Vilmane

trešdiena

12.45-13.25

102

4.a

Krievu valoda

V.Harjkova

piektdiena

08.00-08.40

304

4.b

Krievu valoda

N.Kožanova

trešdiena

08.00-08.40

303

5.ab

Matemātika

E.Karavajeva

pirmdiena

13.35-14.15

306

5.ab

Datorika

V.Kostjukevičs

otrdiena

14.25-15.05

403

6.ab

Matemātika

S.Radionova

piektdiena

08.00-08.40

305

6.ab

Vācu valoda

S.Lokteva

pirmdiena

14.25-15.05

213

6.ab

Vācu valoda

S.Lokteva

trešdiena

08.00-08.40

211

7.a

Vācu valoda

S.Lokteva

trešdiena

08.00-08.40

213

7.a

Vācu valoda

S.Lokteva

ceturtdiena

14.25-15.05

213

7.b

Matemātika

N.Gagarina

trešdiena

08.00-08.40

209

8.a1

Latviešu valoda

D.Aizpuriete

piektdiena

12.45-13.25

205

8.a2

Latviešu valoda

I.Pakalne

piektdiena

12.45-13.25

203

9.a

Latvijas vēsture

S.Sargsjane

ceturtdiena

14.25-15.05

205

9.b

Latvijas vēsture

S.Sargsjane

pirmdiena

08.00-08.40

205

10.a

Vācu valoda

S.Lokteva

otrdiena

08.00-08.40

306

10.a

Vācu valoda

S.Lokteva

piektdiena

15.10-15.50

213

10.a

Tehniskā grafika

J.Visockis

pirmdiena

15.10-15.50

403

10.a

Tehniskā grafika

J.Visockis

piektdiena

14.25-15.05

403

10.a

Matemātika

E.Karavajeva

piektdiena

14.25-15.05

306

Stundu saraksts

Pārbaudes darbu grafiks

Pirmklasnieku reģistrācija

MULTIMEDIA CENTRS

E-klase.lv

Uzdevumi.lv

DAUGAVPILS PILSĒTAS IZGLĪTĪBAS PĀRVALDE

Latvian Funakoshi Shotokan Karate Academy